Zespół

Paweł Lech – instruktor doskonalenia techniki jazdy z uprawnieniami państwowymi i mechanik prowadzący serwis w Warszawie. Od wielu lat związany z motocyklizmem, jako mechanik w serwisach i na paddocku wyścigowym oraz jako motocyklista. Prowadzi nasze treningi, objaśnia i doradza jak jeździć pewniej i bezpieczniej.

Justyna – z zawodu fizjoterapeutka, z zamiłowania motocyklistka. Na torze zobaczycie ją na GSX-R 750. Natomiast bez jej pomocy jako fizjoterapeutki nas często w ogóle na torach byście nie spotkali.

Sebastian – nie boi się ubrudzić, czy to w terenie na motocyklu czy szukając najlepszych miejsc do dobrych zdjęć. Większość zdjęć na stronie to jego dzieło.

Kuba – zawodowo adwokat, prywatnie entuzjasta jazdy torowej. Spotkacie go na wszystkich torach w okolicach Warszawy choć najczęściej w poniedziałki na Radomiu, we wtorki na RCW, w środy na Łodzi, w czwartki na Modlinie, w piątki na Słomczynie. Jeździ też w weekendy.

Mariusz – miłośnik jazdy w terenie i na torach. Wierny marce Suzuki. Na PitBike’ach namawia nas na spróbowanie klasycznej techniki supermoto i latania bokami w zakrętach. Co też sam chętnie demonstruje.

Michał – pilot oblatywacz motocykli i dronów. Człowiek od multimediów, potrafi wyczyniać kreatywne cuda o jakich nam się nie śniło. Obecnie przewodzi w konkursie na najdłuższą brodę w team’ie